Grzejniki łazienkowe chromowane

grzejniki łazienkowe chromowane
grzejniki łazienkowe chromowane

Grzejniki łazienkowe chromowane z dużą mocą. 

Najtrudniej jest dobrać grzejnik ozdobny chromowany do małej i zimnej łazienki, szczególnie gdy są w niej okna i ciężko wówczas utrzymać temperaturę na stałym poziomie. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest nieduży, lecz bardzo wydajny grzejnik. Wysoka moc grzewcza przy zachowaniu niedużych wymiarów, to główna cecha grzejników przeznaczonych do małych i zimnych łazienek. Należy zwrócić uwagę, by kolektory grzejnika były podwójne i ustawione symetrycznie po dwóch stronach jego pionowej osi. Dzięki takiemu rozwiązaniu urządzenie zapewnia niemal dwukrotnie wyższą moc grzewczą. Dodatkową jego zaletą jest możliwość zawieszanie na nim ręczników.

Przy wyborze grzejnika łazienkowego zwracajmy uwagę na jego funkcjonalność. Dobieramy grzejnik pod kątem odpowiedniej mocy grzewczej, a zapominamy o stronie praktycznej. Użytkowanie łazienki to zawsze mokre ręczniki i o ile można posiłkować się wieszakami na ręczniki to czas wyschnięcia ręcznika jest dużo dłuższy niż na ciepłym grzejniku.

Na szczęście producenci grzejników stanęli na wysokości zadania i proponują nam bardzo ciekawe rozwiązania: stylowe, dekoracyjne grzejniki łazienkowe. Grzejniki łazienkowe chromowane, które dzięki relingom i wieszaczkom pozwolą praktycznie zagospodarować przestrzeń i zaprowadzić ład i porządek.