Grzejnik chromowany

Jaki wyselekcjonować grzejnik chromowany? Oto jest pytanie. Musimy połączyć tutaj trzy rzeczy: efektywność, design oraz cenę.  Przyszłościowy grzejnik chromowany charakteryzuje użyteczność i efektowna forma. Zgodzą się z tym ludzie, że wygląd wnętrz jest identycznie ważny jak funkcjonalność. Łazienkowy grzejnik chromowany dekoracyjny  firmy IMERS są produkowane z myślą o upiększaniu pomieszczeń, niemniej jednak nie zapominamy poza tym, o ich priorytetowym zadaniu, czyli ogrzewaniu. Wybierając grzejnik zwracamy uwagę na formę, kształt, pokrycie grzejnika, ale pamiętajmy też o ich mocy grzewczej. To najważniejszy aspekt przy zakupie grzejnika. Grzejniki dekoracyjne chromowane to nie tylko ozdoba naszego lokalu. To głównie rzecz praktyczna i funkcjonalna, która ma nam oddawać ciepło.

Grzejnik chromowany
Grzejnik chromowany

Aktualnie w wielu łazienkach montuje się grzejnik chromowany rurkowy nazywane także drabinkowymi. A przy tym, że gwarantują odpowiednią temperaturę to mogą nam posłużyć także jako suszarka albo wieszak na ręczniki. Na rynku dostępne są także grzejniki narożne albo ażurowe tworzące bardzo zaawansowane ścianki. Normalne są oferowane w kolorze białym, niemniej jednak za niewielką dopłatą możemy wyselekcjonować sobie kolor z szerokiej palety RAL. Można też zdecydować się na bardzo zaawansowane pokrycie chromowane lub niedawno bardzo popularne w stylizowanych łazienkach retro: stare złoto, czyli pokrycie z mosiądzu.

Grzejnik łazienkowy chromowany

Przydają nam się o każdej porze roku. Nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale także osuszają nasze ręczniki, ogrzewają szlafroki. Pomiędzy grzejników dekoracyjnych firmy IMERS znajdziemy model stosowny do wystroju każdej łazienki i dostosowany nawet dla najbardziej wymagających klientów. Odpowiednia temperatura w łazience w każdej sytuacji sprzyja poczuciu komfortu, szczególnie podczas długich, relaksujących kąpieli. Dlatego warto oprócz ogrzewania podłogowego uruchomić grzejnik dekoracyjny chromowany, który nie tylko ogrzeje, niemniej jednak także będzie zdobił naszą łazienkę. Obecnie grzejniki zachwycają pomysłowością i wzornictwem. Warto skorzystać z niebanalnych i funkcjonalnych pomysłów. Na przykład grzejnik z funkcją wieszaka na ręczniki, lustra lub ażurowej przegrody. Do grzejników wodnych można dokupić grzałką elektryczną, która umożliwi na korzystanie z ciepłego grzejnika po wyłączeniu instalacji. Ogrzewanie łazienki jeszcze przenigdy nie było tak piękne i funkcjonalne. Firma IMERS kreuje grzejniki nietypowe, „pod wymiar” według życzenia kontrahenta. Gwarantujemy wytrzymałe i trwale grzejniki, słuchamy głosu naszych nabywców, a zdobytą edukację wykorzystujemy w celu wytworzania nowych produktów. Tak na przykład powstał grzejnik chromowany TIOMAN. Mamy szeroki wybór grzejników w zakresie formy, wielkości i koloru. Nasze grzejniki są wymiarowo dostosowane do każdej wielkości łazienek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz